• Diamond Gym
  Sep 03, 2014

  Prenájom ringu

  Ponúkame na prenájom tento...
 • Diamond Gym
  Feb 01, 2012

  Diamonds Explosion 3

  Opäť sme pripravili s... Viac tu.
utorok, 16 december 2014 13:27

DIAMONDS FIGHT NIGHT - očami trénera

Tak máme tento športový rok za sebou. Naštastie. Chvalabohu. Ako komu sa hodí može vyberať.

Pokúsim sa to zhrnúť malým pravítkom a zosumarizovať aj s nejakým silvestrovským nadýchom.

 

-71kg ,K-1  3x2'

Michal Helbich vs. Kevin Mihálik

Zápas dvoch mladých kohútikov na jednom ....smeti....ringu. Mišovi to (zas) nešlo, tak ako sme si povedali, naplánovali, programovali, uštrikovali a rysovali. Aj s prispením súpera, ktorý vačšinu zápasu prestál na zadnej nohe a s tým predným brčkom furt otravoval . Od Hellboya čakám viac, snáď sa dočkám, že v gyme povie viac ako ahoj pri príchode a ahoj pri odchode a v ringu pridá ten rozdielový výkon.

Výhra na body Helbich.

-75kg ,box 3x3´

Patrik Glézl vs. Róbert Rác

Áno s Paťom  boli problémy. Písal som je utiahnutý, nevie v zápasoch s pravidlami K-1 sa rozdať , uvolniť, čo s ním budeme robiť, načo nám je kastrovaný baran bez rohov. Dumali sme, vyhrážali pokutami, elektrošoky, psychológ, dokonca tam padlo aj slovo zabiť, budú klobásy a nič nepomáhalo. Nakoniec sme to vyriešili. S kickboxera sme odstránili nohy a bolo to. Boxer ako lusk. 22 zápasov. Nejaké dokonca vyhral. Vlastne všetky!!! Vyhral M-Slovenska 2014. Boxuje extraligu za Vranov, Interligu za Dubnicu a aj topánky za náš klub vo voľnom čase.  Porazil vo svojej kategórii všetkých, máme informácie že po ňom poškulujú manážéri svetových boxerov , ale majú smolu. V Diamonde máme 25- ročnú viazanosť. Dá sa sice vykúpiť vrecom zemiakov , ale zatiaľ tak nik neučinil.

Jeho súper , minuloročný majster SR zvolil s trénerom Pištom Bohinským výbornú taktiku -lietaj ako motýľ a bodaj ako včela. My sme stavili na ako Paťo stále hovorí , že kubánske nohy a bude lietať po ringu. No mne pripadal skor ako Golem a zadnú nožičku ťahal za sebou ako Joffrey z filmu Angelika markíza anjelov.

V tejto forme na Gléziča platí len jedno. Lopatou po chrbte. Robo nemal žiadnu po ruke ani podkovu v rukavici a výhra je naša po peknom zápase.

84,6kg, K-1 5x3' WKF World Champion Title

Miro Cingel vs. Alexander Kruk (Pol.)

Veru už je to z Mirovej strany nuda. Zas všetko na Cingiho pleciach. Posledný zápas, očakávania a česť gymu, mňa, jeho a mojej mamy a ešte zas (nudaaaa) o titul majstra svetla.hop sveta. Povodne nasadený do boja Šeňo sa takticky zranil a zalúbil (doteraz neviem čo ho viac odstavilo zo zápasu). Miro mal pred zápasom problémy so spánkom, ale zas jeho súperom bol jednotka v rakingu WKF, ostrieľaný Poliak odchovaný na krowkách ,  Kruk čo chodil na Slovensko sa kúpať a pre tituly. Ja som hral hrdinu, ale tiež som nespal zákonom stanovenú normu.

Pred zápasom sme sedeli v šatni a dumali, že či keď ujdeme cez okno bude z toho zle. Však aj Holzken prchol. Kde sa vzal tu sa zjavil pri nás - šampión Vlado Moravčík (jeho bilancia 1000 zapasov 4 prehry. My máme tiež takého -Mira Ščibrana s podobnou bilanciou. 1000 zápasov  4 výhry a nechválime sa) a začal nám rozpravať príhody zo života,  keď bol ešte mladý.

Ukázal nám svoju limitovanú edíciu hodiniek "Drakula" to nás nemohlo otriasť, ale keď povedal , že nám dá aj zľavu to nás strašne nakoplo a adrenalín sa dal krájať.

Pri nástupe do ringu to vrelo,  hudba vrieskala , Miro poskakoval smerom k Poliakovi, no veru páčilo sa mi to aj také "mrazení v zádech" som zaregistroval.

Prvé a druhé kolo som myslel (viem kde bola chyba-myslel som. odstránim), že to pojde celkom ľahko, ale Kruk nie nadarmo a zadarmo je 3-násobný šampión. Zrazu to začalo isť ťažšie no niečo ako Krvavom športe , keď musel ísť van Damme na slepo. Našťastie sme aj toto trénovali a Cingi metal rukami ako pri záchvate čo to dalo a keď som pridal 300 otčenášov počas zápasu musel prísť po piatich kolách koniec. Logické. Vyhlasovanie bolo dlhé ako natiahnutá žuvačka a keď rozhodcovia pridali obligátnych 70% domácemu , víťaztvo sa tesne naklonilo na našu stranu a náš jediný kysucký plnokrvník VYHRÁVA titul svetového šampióna verzie WKF.

Hneď po vyhlásení naskákali fanúšikovia do ringu a spontánne oslavy mohli začať. Dvíhačky, objímačky, bozkávačky, oco, mama, chalan, baba, pes , Mirovi to bolo jedno. Neviem koho  presne boli tie kamene čo z nás popadali  hlavne , že už je potom a s vysnívaným koncom.

Ps.vážne- Robo Kajánek a Lubo Pilát potvrdili kvalitu typu dajte nám priestor urobíme parádne gala. Ondro Novotný potvrdil svoju špicu hitparády a na jeho "jedemee bomby " sa pýta copyright. Ďakujeme fanúšikom za podporu aspoň ja som bol teraz úplne prekvapkaný aký ošiaľ ste dokázali urobiť. Dano Popluhár je aký je(bez komentárov prosím), ale sme spolu nech ideme hore, alebo dole.

Isto je aj pár jednotlivcov, ktorí nás nemaju v oblube (ja rátam, že dvaja až traja) , ale aj to si treba zaslúžiť. Tento rok bol náročný ukázal nám naše limity, lenže MY ideme stále ďalej a vyššie. Prajem Vám veľa zdravia do nového roku. Viac netreba , lebo poznáte DIAMOND GYM!!!

Ps.2 Bohovia musia byť šialení!!!

Ivan Wrong Šumichrast

Tréner Diamond gym

 

`
Čítať 5206 krát Naposledy zmenené utorok, 16 december 2014 18:53

Diamond Gym

Sídlo združenia:

Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina (budova VURAL)

fakturačná adresa:

Diamond Gym, Tajovského 3
010 01 Žilina
IČO: 42218241 DIČ: 2023359118

Pridajte sa

DIAMOND GYM aj na Instagrame @diamondgymzilina