• Diamond Gym
  Sep 03, 2014

  Prenájom ringu

  Ponúkame na prenájom tento...
 • Diamond Gym
  Feb 01, 2012

  Diamonds Explosion 3

  Opäť sme pripravili s... Viac tu.
pondelok, 27 apríl 2015 20:19

GALA NIGHT THAIBOXING & ENFUSION LIVE 28

Pár dní po akcii, prinášame pohľad trénera a manažéra.

Patrik Glézl - Martin Podlucký (Cze)
-75kg box rules 3&3'...

Jediný zápas v klasickom boxe začal ešte pred oficialnym programom, ale Paťo to po krátkej , síce nestíhacej rozcvičke dobre rozbehol v prvom kole tvrdé háky a spodky tam pasovali a prechadzali na vyššieho súpera ,ktorý sice nemal koncový úder, ale stále pracoval, začinal útoky a dobre mu to išlo aj z ústupu. Lenže po prvom kole Patrik vyfučal a ruky stvrdli a neposlúchali. Podlucký vydržal všetky údery , po jednom háku dokonca sa mu podlomili kolena a skoro vypadol istič , ale sa stihol bleskovo nahodiťˇ , rychlo sa otriasť a stale pokračoval v úderoch na všetky možné miesta, Glézl nestačil zakaždým odpovedať ani ústne a zápas na body 1-2 prehráva. Patrik aj keď má obrovské veci schované v rukách ,spomaluje ho hlava a potom neposlúchajú nohy a robí jednoduché chyby.Môj názor -remíza.
Michal Helbich - Martin Kluska (Cze)
-75kg Enfusion rules 3&3'
Mišov druhý zápas 3' kolami proti vyšsiemu súperovi zvládol ,bojoval, snažil sa a hlavne bol presnejší v zakončení. Spokojný som hlavne s výhrou, s tým čo Michal dokáže v treningu a preniesť to do zápasu už menej.
Helbich 3:0 win

1.zápas
Milan Páleš - Brahim Benameur (Fra)
-70kg Enfusion rules 3&3'

Milanov už druhý zápas s týmto súperom, keď si skrížili rukavice približne pred rokom v Ba, pod pravidlami muay-thai skončil remízou.

Zápas to bol podobný, všetko len nie pekný, niečo ako vyniesť skriňu na šieste poschodie . Myslím , že Minči to mal naklonené v pohode na víťaztvo v troch kolách , ale jeden rozhodca (ani som nepátral kto) dal prehru a nasledovalo extra kolo čiže, keď si už tu na šiestom s tou skriňou tak poď na ôsme.

Fyzicky bol ten zápas nesmierne vyčerpavajúci, 12'min. klinčov, strhov, pretlačania, ale jednoducho to tak bolo a to sú tie veci, ktoré nehrajú vždy s nami a niektoré sú dokonca aj proti nám.
2-1 Páleš n.b win

2. Zápas final fight
Milan Páleš - Mohhamed Jaraya (Mor)
-70kg 3&3´ Enfusion rules

Finále o všetko ako má byť. Úradujúci 18r.!!!! šampión vo váhe -67kg Jaraya a proti konečnesvojhoopaskusachcieťchytiť Minči.
Jarraya po ťažkom boji vyradil Tigrana a Minči si tiež svoje už vyniesol na ôsme.

Prvé kolo možem povedať vyrovnané, ale zas nemôžem povedať, že ho nevyhral Jarraya. Bol rýchlejší to bol rozhodujúci rozdielový faktor a potom Pálešove velké vyčerpanie v predchádzajúcom zápase.

V druhom kole Jaraya preskočeným kolenom Minčimu rozsekol obočie a Milan začal isť vabank na "lucky punch" čo by nám pomohol nalomiť súperove kolená , alebo psychiku neprišiel. Nebolo z čoho brať. Tá skriňa na ôsmom bola ťažká. Posledné kolo prevaha nebola na našej strane to je pravda aj problémy boli, Jaraya v laufe už vedel , že je na koni , ale Minči kúsal a nedal sa.
Zápas výborný, z Minčiho strany hlavne to bolo o bojovnosti a to nestačí na titul, bohužial. Minčimu prajeme ten opasok, lebo -no jednoducho ho raz mať bude a koniec.

Tomáš Šenkýr - Ibrahim El Boustati (Mor)
-85kg 5&3' ENFUSION rules titulový zápas o
všetko

Pôvodne mal ísť na zápas držitel titulu Cingel, ale pre dlhodobé zdravotné problémy kvôli ktorým vynechal značnú časť prípravy sme museli od zápasu odstúpiť. Tým pádom Miro o opasok prišiel bez boja. Nakoniec pár dní pred turnajom , aby o ten uvolnený titul sme mohli aspoň zabojovať v domácom prostredí s naším borcom, podarilo sa tam dosadiť Šeňa, ktorý bol síce po zranení, deväť mesačnej zápasovej pauze , ale pripravený a zdravý.

Ja som bol presvedčený, že Šeňo na to má , aby svojím štýlom súpera porazil a o tom som presvedčený dodnes akurát to už nikoho nezaujíma.

Zdalo sa tesne pred zápasom všetko v poriadku aj keď.....
Bolo veľa predzápasových (vtedy akože nepodstatných) maličkostí , ktoré nezapadali do seba a prejavili sa prvým gongom.
Aj taký starý vyzápasený lišiak Šeňo mal problémy sa vyrovnať so zápasovým tlakom a očakavaniami po tak dlhej pauze a hneďˇ titulového zápasu pred domácimi divákmi na päť kôl.

Jednoducho to nešlo a nevyšlo.
Áno som sklamaný , lebo verím, ten súper bol a je zdolatelný. Šeňo inkasoval 3 krát high kick, low kick kopol 0 krat slovom nula!?!?Nič neurobil smerom dopredu a nakoniec skončil na štyroch na zemi?!?!?!?!

To nebol on!!
Šenkýr 3.kolo KO

Tento rok nebol ideálny trápili sme sa s rôznymi problémami či už zdravotnými, alebo treningovými. Zranenia Cingela , ktorý potom chýbal v treningoch, riadených sparingoch a ďalších tréningových procesoch.
Ostáva len jedno. Otrepané, ale pravdivé.
Poučiť sa z chýb a ísť ďalej a bojovať.
Teraz prevláda sklamanie a športový smútok , ale všetko je tak ako má byť.

Epilóg-
No čo tu už len napíšem.
Rád som ,že vyhral Drakula , lebo ten jeho Lidon to bola riadna skriňa. ( áno jeho Minči vyniesol na to ôsme).

Spokojný som a vlastne čumím akú Robo Kajánek a Lubo Pilát dokážu urobiť fight akciu v Žiline a sme toho súčasťou. Dano Popluhár to je istota na ktorú sa možem spolahnúť a všetci držíme spolu.
A to je najdôležitejšie.
Po víťaztve teda.

Life is sport.
Sport is hard.

Ivan Wrong

Pár viet k turnaju, zákulisiu a pod.

Ročná príprava od podpisu zmluvy s Enfusion začala v podstate hneď po minuloročnom turnaji. Zaradili sme pár zmien v produkcii ako aj v televíznej réžii, myslím že to bolo vidieť. Turnaj sme rozdelili do dvoch častí. Kickobixing talents: nový produkt z dielne Enfusion kde sme postavili veľmi atraktívne duely slovenských a českých borcov. Enfusion LIVE - televízny model vysielaný v 35 tich krajinách, premiéra na Slovensku DIGI SPORT 2 v sobotu 2.5. o 20.00. a DIGI SPORT 3 v sobotu o 22.00.  V jednaní je vysielanie aj kickboxing talents, budume informovať.

Poďakovanie: Všetkým všetkým FANS či vo VIP zóne ako aj v hladisku, bez Vás by to nešlo a vážime si to !!! Pripravili sme pár súťaží ako poďakovanie za vernosť.  Ďakujeme, Produkcii KING LIGHT & SOUND, modelingovej agenture New Face Managent, Patricii Vittek za medialnu podporu,Petrovi Ottichovi za spolu matchmaking, moderatorovi Ondrejovi Novotnemu, Braňovi Hutkovi za réžiu a samozrejme Lubošovi Pilátovi ktorý každoročne ide so mnou do tohto projektu.

Parnerom:

FPD, EL TORO, IMS, AZ CAR, REEM, SOS, Gryf, BD FOAM, Miko mix, BTL Slovakia, Silvi photographer, Noveau beauty skin, Energy technologies, IS MIRAGE, VOMA, mesto Žilina – osobne pánovi primátorovi Igorovi Chomovi, Fun radio, ELZA, Žilinský večerník, Izolstav, Stavoimpex, Zirafa, Licitor, Credia, Enjoy club, Bluff, Vostok, Ok magazin, Top fashion, Wfca, Holiday inn, Fightnews, Perditor, Ticketportal, Rkmc,  Gabby scholl.

Robert Kajanek

 

`
Čítať 5217 krát Naposledy zmenené utorok, 28 apríl 2015 06:04

Diamond Gym

Sídlo združenia:

Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina (budova VURAL)

fakturačná adresa:

Diamond Gym, Tajovského 3
010 01 Žilina
IČO: 42218241 DIČ: 2023359118

Pridajte sa

DIAMOND GYM aj na Instagrame @diamondgymzilina