• Diamond Gym
  Sep 03, 2014

  Prenájom ringu

  Ponúkame na prenájom tento...
 • Diamond Gym
  Feb 01, 2012

  Diamonds Explosion 3

  Opäť sme pripravili s... Viac tu.
Poznámka
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:
utorok, 07 október 2014 17:49

Pohľad trénera na zápas Cingel vs Lepich

Cesta k tomuto zápasu a súperovi bola pre Cingyho zamotaná ako keď sa ponáhľa na tréning. Pôvodne bol nominovaný Šenkýr, ale keďže si pri tréningu spôsobil zranenie dolnej časti tela, museli sme zápas zrušiť. Po dohode s promotérom turnaja Lukášom Bodym sme sa dohodli že do zápasového kolotoča naskočí Náš top borec Mirko Cingel. Jeho súperom bol polský borec Piotr Lepich.

 

Jasné, že ani potom nič nešlo hladko a Cingy prechladol ako vlastne polovica populácie Slovenska.

V zápase Miro hneď od začiatku vsadil na svoju rýchlosť a pohyb na nožičkách na ktoré Poliak ťažko nachádzal protizbraň.  Lepich  vačšinou kráčal, tak nečudo že mu pristál na ľavej prednej nohe nejeden lowkick. Piotr sa prvé kolo ešte poskúšal o útok a kontra údery, ale postupom času sa zameral len na obranu. K lowkicku sa ešte vrátim ako sa vrátil Cingy k nemu cez zápas ak som dobre počítal ešte 15 krát na prednú nohu. Lepich s bilanciou 24-3 odolával všetkým pokusom o knokaut na orech aj nohy aj keď pri jednom LTT(len tak tak ), že nevyletel z ringu. Piotrovi ako jediný čistý úder vyšiel z backfistu.  Ako ustál tu fialovú rozkopanú nohu na to neviem presne a pravdivo  odpovedať. Na pozápasovej večeri by som to už aj vedel, keď si zobral pivo a prešiel kým 3 metre spadla mu  pena.  Podarilo sa mu v zápase  nazbierať 2 mínusové body za zakázanú techniku s čím definitívne spečatil svoju zaslúženú prehru na body. Miro nebol úplne kvôli chorobe vo svojej top forme ,ale zvíťazil bez vačších problémov, tak  mu dávam dva dni voľno na doliečenie.

 

Ivan WRONG Šumichrast

Tréner Diamond Gym

`

Galéria obrázkov

{gallery}https://www.flickr.com/photos/126314342@N08/{/gallery}
Čítať 7957 krát Naposledy zmenené pondelok, 27 október 2014 20:34

Diamond Gym

Sídlo združenia:

Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina (budova VURAL)

fakturačná adresa:

Diamond Gym, Tajovského 3
010 01 Žilina
IČO: 42218241 DIČ: 2023359118

Pridajte sa

DIAMOND GYM aj na Instagrame @diamondgymzilina